Pánská trička s vlastním potiskem

Přemýšlíte, jaký originální dárek dát svému partnerovi? Krásnou, a přitom finančně nenáročnou pozorností je pánské tričko s vlastním potiskem, které bude hrdě nosit.

  • Můžete vybrat buď něco vtipného na internetu nebo vytvořit vlastní fotografii.
  • Oblíbeným motivem je také rodinná fotografie, která bude vašemu partnerovi vždy připomínat, kdo je pro něj nejdůležitější.
  • Jinou variantou může být vtipná momentka z dovolené.

Možností je celá řada a záleží jen na vás, kterou zvolíte. Pánové volí často motiv z úspěšného sportovního klání anebo si mohou na svém tričku nosit obrázek své milované. Oblíbené jsou i fotografie zvířat či krajin. U rybářů rozhodně vedou fotky s největším úlovkem. Pánské trička s potiskem můžete koupit rovnou celé partě a být tak na mejdanu nepřehlédnutelní.

Pokud chystáte rozlučku se svobodou, oblekněte celý tým do jednoho úboru. Jednoduše zvolte vlastní motiv nebo text, vyberte střih a nechte pánská trička potisknout. Tuhle pánskou jízdu si poté můžete připomínat pokaždé, když vytáhnete tričko s potiskem ze skříně.

Kvalita je zárukou trvanlivosti

Místo pro potisk si zvolíte také sami. Může to být přední strana, záda nebo rukávTrička jsou ušita z kvalitního materiálu, který je zárukou dokonalých a trvanlivých barev. Triko s krátkým rukávem má čtyřvrstvý průkrčník a zpevněné švy na průkrčníku a na ramenou.