Často kladené dotazy

PLATBA

Jaké jsou prosím možnosti platby? 
Můžete platit převodem, kartou a nově dokonce i kartou s odloženou platbou

VELKÝ TISK: 

lze potisknout triko přes celou či skoro celou na potisk vymezenou plochu? 
Ano sice to lze, ale velice silně to nedoporučujeme. Takový potisk pak bude zbytečně tvrdý a v místě potisku neprodyšný. Myslíme tím, potisk celé plochy, tedy “placky”. Když by se jednalo o velký tisk, ale třeba perokresbu, tak tam toto neplatí.


SMAJLÍCI:

chtěla bych si k textu na hrnek přidat smajlíka, nebude to problém? 
Pokud přidáváte smajlíka a zvláště pak když to zpracováváte v telefonu, tak pak se stane to, že se nám v rozhraní administrace tento smajlík ukáže jinak. Bude se stále usmívat, pokud to bude usmívající smajlík, ale bude jiný. Je to technický neodstranitelný problém se kterým nic nenaděláme. 


VELIKOST MOTIVU:

jakou mám nahrát velikost motivu, aby potisk byl vyhovující? 
Na toto poradíme jednoduché pravidlo. Musí to být ostrý a pěkný motiv i v případě, že si ho na obrazovce počítače zvětšíte do velikosti 1:1. Když nebude obrázek rozpitý, zubatý, rozmazaný, tak se i potisk podaří natisknout hezký. 


TABULKA VELIKOSTÍ:

tvořím si mikinu ve vašem konfigurátoru a nemůžu najít nějakou tabulku velikostí. 
Je to tím, že jste tuto tabulku měla v předcházejícím kroku. Když vyberete daný textil, tak u každého je krom popisu, možností barev i tabulka velikostí, která je níže na této dané stránce. Až když víte dle této tabulky jakou velikost zvolit, tak pak teprve klikněte na tlačítko “začít designovat”


ODSTRANĚNÍ POZADÍ:

ráda bych u motivu, který posílám nechala u vás odstranit pozadí. Je to prosím možné? 
Většinou je to možné. Máme na to v objednávkovém formuláři políčko, které musíte zaškrtnout. Když ale bude pozadí splývat s motivem, bude nejednolité, tak odstranit nepůjde. Nebývá to často, ale stává se to. 


DOBÍRKA:

chtěl jsem objednat na dobírku, ale tato možnost tu není.
Ona tu je, ale je omezená. Na dobírku se dá objednat jen do částky 370Kč. Je to proto, že se nám bohužel stávalo to, že si lidi dárek vyrobený na zakázku nepřevzali a pak s tím bylo hodně starostí. Takto tomu předcházíme. 


TEXTIL BEZ POTISKU:    

musím si u vás koupit mikinu či triko s potiskem a nebo můžu nakoupit i jen samotný textil? 
Můžete klidně nakoupit i jen samotný textil. 


POSPÍCHÁM:    

zapomněl jsem na dárek a potřebuji ho velmi rychle, jaké máte prosím dodací lhůty? 
Je to dle momentální situace v tiskárně, dle toho co za dárek by se vyrábělo a jak moc na to pospícháte. Hrnek jde na svět podstatně rychleji. Je to o domluvě, ale obecně na výrobu trika s potiskem potřebujeme cca týden. Jen u černého či bílého klasického pánského trika to jde po domluvě rychleji, protože tyto máme přímo u nás v tiskárně skladem.